PSIA EDUKACJA

Szkoła komunikacji ludzi i psów


  Program "Pets at Work"

 

Możliwość zabieranie zwierząt do pracy to jeden ze światowych trendów. Projekt „Pets at Work”, pomaga sprawnie przygotować pracowników firmy na obecność psów w miejscu pracy.

Jakie są korzyści z obecności zwierząt w miejscu pracy?

Nie tylko sama przyjemność. Psy redukują stres nie tylko u ich właścicieli, ale także wprowadzają miłą atmosferę. Wpływają więc korzystnie na wszystkich pracowników. Ważnym jest również to, by usznować potrzeby psów i wiedzieć jak w środowisku korpo je zaspokajać. Ponieważ wspólne (psa i właściciela) przebywanie w pracy powinno być przyjemnością dla obu stron.

Aby ta koegzystencja ludzi i psów przebiegła w sposób bezkolizyjny i bezpieczny, należy odpowiednio przeszkolić personel firmy. Dość łatwo wprowadzić te zasady w małej firmie, natomiast w dużych korporacjach potrzebne są konkretne wytyczne i procedury. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy firmy „Psia Edukacja – Szkoła Komunikacji Ludzi i Psów”, która miała przyjemność poprowadzić szkolenie dla pracowników Firmy Nestle Purina. Firma ta od kilkunastu lat umożliwia swoim pracownikom spędzanie godzin pracy w obecności swoich psów, od tego roku również w Polsce (według określonych wewnętrznych przepisów).

Pakiet szkoleniowy obejmuje:

·         Szkolenie teoretyczne  w postaci prezentacji multimedialnej – część skierowana  jest do wszystkich współpracowników

·         Warsztat praktyczny – trening dla pracowników z psami

Szkolenie obejmuje 6 godzin: 2 h teoretyczne oraz 4 h* praktyczne

(*gdy liczba uczestników z psami nie przekracza 10). W przypadku większej liczby uczestników z psami, potrzebna jest kolejna seria zajęć praktycznych.

 

Zapraszamy do kontaktu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

"Metody wolne od przemocy pozwalają rozwijać empatię i zrozumienie, dzięki czemu stajemy się bardziej ludzcy, przez co bardziej zasługujemy na wspaniałe towarzystwo psów, do których szlachetności często nie dorastamy"

Dr Michael W.Fox